Zmniejszony ciężar i zwiększona wydajność. Oto najważniejsze pozycje na liście nowych funkcji opracowywanych przez firmę Husqvarna dla podkaszarek do trawy i wykaszarek. Tutaj można przyjrzeć się uważniej naszym innowacjom mającym na celu usprawnienie działania Twojej firmy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROFESJONALNYCH WYKASZARKACHDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROFESJONALNYCH PODKASZARKACH DO TRAWY

Większa moc bez negatywnego oddziaływania

Technologia X-Torq optymalizuje pracę silnika, dzięki czemu możesz uzyskać więcej mocy, gdy tego najbardziej potrzebujesz. W porównaniu z podkaszarką bez technologii X-Torq emituje ona do 75% mniej szkodliwych emisji i zwiększa oszczędność paliwa do 20%. Ogólnie jest to oszczędna i przyjazna dla środowiska technologia.

Pracuj szybciej

Smart Start to technologia opracowana przez firmę Husqvarna pozwalająca na wyrównanie wzrostu pędu, gdy tłok osiąga swój najwyższy poziom. Ułatwia to pociągnięcie linki rozrusznika, co — na dłuższą metę — pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Szybkie i łatwe podawanie żyłki

Dzięki naszej funkcji Tap-n-Go™ można po prostu uderzyć głowicą żyłkową o ziemię, aby podać nową żyłkę. Oznacza to, że można zapomnieć o czasochłonnym układania podkaszarki na ziemi w celu ręcznego wyjęcia żyłki. Głowice żyłkowe firmy Husqvarna składają się z mniejszej liczby elementów w porównaniu z głowicami innych producentów, co sprawia, że zakładanie nowej żyłki jest łatwiejsze.

Przystawki

Szeroka gama przystawek do naszych wielofunkcyjnych podkaszarek i wykaszarek umożliwia stworzenie prawdziwie wielofunkcyjnego narzędzia. Możesz teraz błyskawicznie przechodzić od koszenia do cięcia żywopłotu, zdmuchiwania zanieczyszczeń lub cięcia pilarką wysięgnikową — mając tylko jedną maszynę do rozgrzania i konserwacji. Dzięki odłączanemu wałkowi maszynę łatwiej jest także przenosić i przechowywać.

Wysoki uchwyt sterowniczy

Wiele naszych wykaszarek jest wyposażonych w słupek uchwytu sterowniczego o dużej wysokości, co jest cechą charakterystyczną produktów firmy Husqvarna. Uchwyt sterowniczy znajduje się w nieco większej odległości od drążka. Ułatwia to chodzenie bez uderzania nogami w uchwyt, co podnosi ergonomię i wydajność pracy.

Wyjątkowo wygodne szelki

Nasze opatentowane szelki BalanceXT™ stanowią unikatowe rozwiązanie na rynku za sprawą ruchomego połączenia na plecach. Tak skonstruowane połączenie sprawia, że pasy naramienne podążają za Twoimi ruchami, równomiernie rozkładając ciężar wykaszarki na biodra i ramiona. Ruchome połączenie można także przesuwać, aby dostosować rozmiar szelek. Dzięki wyjmowanemu elementowi części piersiowej szelki zapewniają komfort pracy bez względu na rozmiar klatki piersiowej.

Układ o niskim poziomie drgań

Silniki w niektórych z naszych podkaszarek i wykaszarek są oddzielone od uchwytów za pomocą bardzo skutecznych tłumików antywibracyjnych, które pochłaniają drgania, chroniąc ciało użytkownika przed ich oddziaływaniem. Oszczędza to ramiona i dłonie oraz pozwala na bardziej komfortową pracę przez dłuższy czas.

Podobne wpisy